UA

Зустрічайте нашу команду

Професійна та дружна команда «В. М.»  — основа нашої компанії. Кожен співробітник має можливості для професійного розвитку та зростання, постійного надбання нових знань та досвіду, спілкування в колі однодумців, оперативного отримання інформації зі світу високих технологій.

#
#
#
#
#
#
01 04

Історії успіху

Доєднатися до команди

Сергій Костін

Начальник виробничого департаменту

Сергій Костін – успішна та надихаюча особистість. З дитинства він цікавився  технікою та електронікою, відвідував радіогурток. Його захоплення зростало з кожним днем, і згодом воно перетворилося в професію. У 2014 році, коли Україна переживала складний період, Сергію з сім’єю довелося переїхати з Луганська до Києва. Це було випробування, але Сергій знайшов  в собі сили, щоб розпочати нове життя та реалізувати свої мрії. У компанії Сергій починав свій шлях з посади мерчендайзера. Він добре розумів потреби клієнтів та мав глибокі технічні знання, завдяки яким швидко освоїв  нову сферу діяльності. Сергій відмінно себе зарекомендував, працюючи в корпоративному та дилерському відділах, завжди розвиваючись і покращуючи свої навички. Його досвід та експертиза дозволяють  забезпечити сталий розвиток виробництва,  рівень обслуговування та задовольнити  потреби Клієнтів. Він завжди прислухається до їхніх бажань та потреб, і знає, як надати якісний сервіс. Водночас, Сергій ніколи не забуває про свої хобі. Радіотехніка, садівництво та риболовля доповнюють його життя та допомагають знайти баланс між роботою та особистим життям. Троє його  дітей дуже пишаються своїм батьком. Сергій Костін – це людина, яка доводить, що завдяки праці та вірі в себе можна досягти успіху. Його історія надихає і показує, що нічого неможливого немає, якщо ти докладаєш максимум зусиль для отримання бажаного результату.

Читати більше…

Галина Колесникова

Менеджер з маркетингу

Галина Колесникова — справді надихаючий приклад успіху в Компанії. Галина почала працювати  в компанії в 2015 році касиром. Але сфера маркетингу її постійно цікавила, і з часом стало зрозуміло, що це її справжнє покликання. Галина вирішила присвятити себе цій галузі, тому активно вивчала маркетингові тренди та інструменти, брала участь в семінарах та навчаннях. У 2019 році, завдяки своїй наполегливості, розумінню маркетингу та прагненню до саморозвитку, Галина була переведена на посаду менеджера з маркетингу. Відтоді її ідеї, пропозиції та інновації стали вагомим внеском у розвиток компанії.  У вільний від роботи час Галина активно займається спортом, зокрема плаванням та sap-board. Ці заняття допомагають їй зберігати енергію та креативність, які вона використовує в своїй роботі. Спорт  допомагає їй бути більш продуктивною та активною. Досвід Галини Колесникової показує, що активність, бажання до навчання та розвитку може стати вагомою перевагою у кар’єрному зростанні. Її пристрасть до навчання, творчий підхід до завдань та активний спосіб життя допомогли їй досягти успіху в цій галузі. Галина є  прикладом для всіх, хто мріє про успіх.

Читати більше…

Олена Сергієнко

Начальник експортного відділу

Олена Сергієнко  в  компанії з 2017 року. Спочатку працювала  менеджером з експортної діяльності, а згодом очолила експортний відділ.  Завдяки цьому продукцію TM Patron та TM Barva знають також також у Польщі,  Литві, Естонії, Молдові, Вірменії, Німеччині та Узбекистані. Олена успішна не тільки в  професії, але і в особистому житті. Вона любить проводити час з родиною. І хоча її діти вже дорослі і мають свої сім’ї, вони все ще знаходять час, щоб побути разом. Вони ходять в парки, в кіно, на цікаві виставки. Олена любить читати, особливо захоплюється автобіографічними книгами, мемуарами та психологією. Ще одне захоплення Олени – гра на фортепіано.  Усе це свідчить про те, що Олена – успішний професіонал  з багатим особистим життям. Вона знаходить баланс між роботою, сім’єю і своїми захопленнями, що є важливою умовою для щасливого життя.

Читати більше…

Ярослав Бондаренко

Технік виробничого департаменту

Ярослав – яскравий приклад працьовитої та ініціативної людини. Він прийшов у компанію 2011 року і відтоді опанував більшість виробничих ділянок. Завдяки умінню творчо вирішувати виробничі завдання, Ярослав демонструє високу продуктивність та виконання вимог технологічних стандартів компанії. Незважаючи на свою успішну роботу, Ярослав не забуває про свої захоплення. А це риболовля та футбол.

Також, Ярослав приділяє велику увагу своїй сім’ї. Він розуміє, що баланс між роботою та особистим життям  – головне для досягнення стабільності та щастя. Чоловік завжди знаходить час для близьких людей і забезпечує їм підтримку та увагу. Високі результати Ярослава на роботі, здатність до освоєння нової інформації, а також збалансований підхід до життя роблять його прикладом для інших.

Читати більше…
01 04

Залишились запитання? З радістю відповімо!

«В. М.» — український виробник витратних матеріалів для офісної техніки та друку.

    Зворотний зв’язок