UA

Співпраця з брендами

Фільтр Брендів

Усі
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
0-9
B

Торгова марка Baoke – популярний китайський бренд, що представлений на ринку канцелярських товарів вже більше 20-ти років. Ця виробнича компанія виготовляє переважно пишуче приладдя (ручки, маркери, чорнила). Вся продукція ТМ Baoke відповідає міжнародним стандартам якості. Окрім пишучого приладдя ТМ Baoke має широкий асортимент канцелярських товарів, необхідних в офісі, школі чи вдома.

Сайт виробника: http://www.baokepen.com/en/

В асортименті чорнил ТМ Barva  чорнила  популярних моделей друкуючих пристроїв Canon, HP і Epson. Склад та технологія виготовлення  наших чорнил гарантує стійкість кольору і його  реалістичну передачу. Флакон чорнил має зручний ковпачок для заправки. Завдяки чорнилам ТМ Barva ви зможете друкувати якісні зображення, що приноситимуть вам задоволення тривалий час.

Сайт виробника: https://barva.ua/

Торгівельна марка Baseus заснована 2011 році в галузі побутової і мобільної електроніки компанією Shenzhen Times Innovation Technology Co. Ltd. Назва  Baseus  сформована на основі слогану «Based on user» (перекладається як «на основі користувача»)  і свідчить про орієнтацію компанії на потреби споживачів. Продукти цієї торгівельної марки мають високу практичну та естетичну цінність.

Сайт виробника: https://www.baseus.com/

HOCO. TECHNOLOGY(HK) CO., LTD. заснована 2009 року, базується в Китаї. Нині ця торгівельна марка поширена в більш ніж 100 країнах по всьому світу. Напрямком розвитку компанії є «мультибренд, мультикатегорія», а бренди hoco. та Borofone стали провідними світовими брендами цифрових аксесуарів.

Сайт виробника: https://borofone.com/

Brother – японська транснаціональна корпорація з виробництва електроніки та електрообладнання із штаб-квартирою, що знаходиться в м. Нагої (Японія). Виробничі потужності компанії розташовані в Японії, Тайвані, Кореї, США, Малайзії, Ірландії та Великобританії. Продукція корпорації:

 • принтери,
 • багатофункціональні пристрої,
 • принтери етикеток, 
 • настільні комп’ютери, 
 • побутові та промислові швейні машини, 
 • факсимільні апарати

Сайт виробника: https://www.brother.com/

C

Canon — один зі світових лідерів в галузі створення цифрового обладнання  для офісів  і домашніх потреб. З часу створення в 1937 р. компанія Canon зайняла впевнені позиції у сферах фото-, відеотехніки та інформаційних технологій. Нині освоює високоперспективний сектор ІТ, пропонуючи цінні комерційні рішення.

Сайт виробника: https://www.canon.ua/

Міжнародна компанія СЕТ заснована  1996 року в Китаї. Зараз СЕТ один з найбільших виробників в галузі витратних матеріалів та запасних частин для офісної техніки. Продукція компанії: тонери, картриджі, чіпи,  барабани, фьюзери, ремонтні комплекти, нагрівальні елементи, лампи, вали, термоплівки – понад 3000 найменувань інших запасних частин для друку техніки таких брендів, як: BROTHER, CANON, HP, KIP, KONICAMINOLTA, KYOCERA, LEXMARK, OKI, PANASONIC, RICOH, SAMSUNG, SHARP, TOSHIBA, XEROX.

Сайт виробника: https://www.cetgroupco.com/

Citizen Systems з 1964 року виготовляє калькулятори та принтери. Компанія входить до складу Citizen Group, яка відома своїми годинниками та хронометрами з 1918 року. Компанія Citizen випускає широкий спектр калькуляторів: від кишенькових пристроїв до дуже складних моделей для наукових обчислювань. Як і принтери Citizen, калькулятори виготовляються із використанням інноваційних технологій та характеризуються точністю й надійністю, завдяки чому користуються попитом клієнтів по всьому світу.

Сайт виробника: https://www.citizen.co.jp/

Канцелярські товари торгової марки Comix  відзначаєються оригінальним дизайном та високою якістю. Компанія Comix заснована в 1991 році як  виробник канцелярських папок. Нині це сучасна група підприємств та один із найвідоміших  брендів канцелярських товарів у Китаї.

Сайт виробника: https://comix.qx.com/

E

Electrolube – провідний постачальник хімікатів для електротехнічної та радіоелектронної промисловості. Продукція компанії: силіконові та акрилові захисні покриття друкованих плат, засоби для мийки та очищення плат, аерозолі для  видалення флюсу, клеї,  компаунди, мастила та сервісні матеріали.

Сайт виробника: https://electrolube.com/

Компанія Epson – світовий лідер в галузі створення інноваційних продуктів для отримання зображення. Група компаній Epson налічує понад 70 000 співробітників, що працюють в 106 компаніях по всьому світу. Корпорація бере активну участь у захисті навколишнього середовища, а також вносить істотний внесок у розвиток спільнот, які до неї належать.

Сайт виробника: https://www.epson.ua/

Запасні частини для картриджів економічного  сегменту з оптимальним співвідношення ціни та якості. Незважаючи на ціну, ці товари не поступаються за своїми характеристиками товарам світових брендів, забезпечуючи стабільну якість друку.

G

Suzhou Goldengreen Technologies LTD(SGT), Китай, заснована в 2002 році. Компанія спеціалізується на розробці, виробництві та продажу органічних фотопровідників (OPC), які є основними пристроями для фотоелектричного перетворення та формування зображень лазерних принтерів. SGT має більше десяти автоматичних ліній виробництва органічних фотопровідників із річною потужністю 100 мільйон штук OPC барабанів. Продукція широко використовується в чорно-білих, кольорових лазерних принтерах і цифрових копіювальних апаратах, універсальних машинах, інженерних принтерах, фотопластинках (PIP) тощо.

Сайт виробника: https://www.szgoldengreen.com/

H

Канцелярські товари китайського бренда H-Tone – просте та економне рішення для виконання повсякденних завдань. Оптимальна якість і доступна ціна роблять канцелярські товари ТМ H-Tone незамінними помічниками в офісі, школі чи вдома.

Сайт виробника: http://www.jj-stationery.com

Handan Hanguang OA Toner Co. Ltd, нині найбільший китайський виробник тонера. Діяльність компанії почалась  в 1982 році з виробництва тонера для техніки Sanyo. Потім поступово додавалося виробництво тонеру для Konica, Ricoh, Toshiba, Sharp, Minolta. А у 2004 році і для HP, Samsung та Epson.

Сайт виробника: http://www.hgtoner.com.cn/

Hanp виробляє основні деталі та допоміжні матеріали, що використовуються в цифрових пристроях виведення зображення (фотобарабани). Під торгівельною маркою HANP представлений широкий вибір фотобарабанів для копіювальних апаратів, лазерних принтерів і БФП.

Сайт виробника: www.hanp.co.kr

Компанія виготовляє широкий асортимент цифрових аксесуарів і товарів для повсякденного життя. Основний акцент компанії “hoco.” зроблено на якість продукції, і на товари прості, практичні, стильні та яскраві. Компанія планує продовжувати дотримуватися цього принципу.

Сайт виробника: https://hocotech.com/

Hewlett-Packard —  світовий постачальник основних технологій для корпоративних замовників і кінцевих користувачів. Компанія надає рішення в галузі персональних обчислювальних систем, пристроїв доступу, послуги з системної інтеграції, сервісної підтримки,  виготовляє пристрої друку і засоби виведення зображень для великих підприємств, організацій малого і середнього бізнесу.

Сайт виробника: https://www.hp.com/

I

Компанія IMEX виготовляє тонер понад 25 років. Нині  є найбільшим виробником сумісних тонерів у світі. Сильна команда R&D (з якою і почалася компанія)  сконцентрована винятково на виробництві тонерів. Компанія IMEX сьогодні має свої офіси в США, Європі та штаб-квартиру в Японії.

Сайт виробника: https://imex-europe.com/

J

Jadi (Jadi Imaging Technologies Sdn. Bhd.) – малазійський розробник і виробник тонерів для лазерних принтерів, копіювальних апаратів і багатофункціональних пристроїв. Компанія JADI сертифікована на відповідність міжнародному стандарту менеджменту якості ISO 9001:2008.

Сайт виробника: https://jadi.com.my/

K

Компанія «КіП» ЛТД – український виробник, що працює на ринку канцелярських товарів з 1994 року. Основні напрямки діяльності компанії: виробництво канцтоварів і паперової продукції.

Сайт виробника: https://kipltd.com.ua/

Продукція компанії Konika Minolta відома покупцям не один рік. Фактично – це корпорація з сімома підрозділами. Виробництвом копіювальної техніки з 2013 року займається Konica Minolta Business Technologies, Inc., яка випускає БФП та принтери. Копіювальна техніка Konika Minolta призначена для великих підприємств, так і для корпоративного (офісного) сегмента споживачів. Konika Minolta при виробництві копіювальної техніки використовує свої фірмові технології, які роблять її роботу абсолютно безпечною для людей.

Сайт виробника: https://www.konicaminolta.ua/

Kuroki – тайванська компанія, заснована в 1989 році. Під брендом KUROKI представлені леза очищення і дозувальні леза для картриджів. Продукція  вирізняється високою якістю і доступною ціною. Компанія виробляє і ролики протяжних механізмів, шестерні та інші частини для принтерів та БФП.

Сайт виробника: https://kurokis.com/en/

Фабрика конвертів «Куверт-Україна» – одне з провідних українських підприємств з виробництва продуктів для поштової логістики та упаковки.
Компанія «Куверт-Україна» Процес виробництва відрізняється  турботою про навколишнє довкілля а виготовлені продукти – можливості їх переробки.
Конверти та паперові пакети ТМ «Куверт-Україна» – це незмінна висока якість і доступна ціна.

Сайт виробника: https://kuvert.com.ua/

Kyocera – один із лідерів серед постачальників рішень для офісного документообігу компаній. Вона виготовляє  лазерні мережеві чорно-білі та кольорові принтери, багатофункціональні пристрої  а також широкоформатні пристрої. Крім того, Kyocera пропонує програмні рішення для керування офісним документообігом. Європейський офіс компанії  координує діяльность Kyocera Document Solutions у регіоні EMEA, а це Європа, Близький Схід та Африка. Вона має 15 офіційних представництв у цьому регіоні та  мережу авторизованих дистриб’юторів у 60 країнах, зокрема і в Україні.

Сайт виробника: https://global.kyocera.com/

L

Logitech – швейцарська компанія, яка розробляє продукти та технології, що стали невід’ємною частиною повсякденного життя. Основними її пріоритетами є впровадження інновацій та постійне підвищення якості продукції. Logitech прагнули налагодити контакти між людьми. Їм це вдалося  за допомогою інноваційних периферійних пристроїв для комп’ютерів та безлічі інших новинок, серед яких інфрачервона бездротова миша, трекбол, що управляється великим пальцем, лазерна миша, тощо.

Сайт виробника: https://www.logitech.com/

M

MK Imaging – найбільша японська компанія з виготовлення тонера та фотобарабанів на світовому ринку. Особливість продуктів компанії полягає в тому, що тонери та фотобарабани спеціально розроблені для роботи один з одним, у парі, що збільшує якість друку й ресурс картриджа.


Сайт виробника:
https://www.m-chemical.co.jp/

ТОВ «МІЦАР-В» – один з найбільших вітчизняних виробників канцелярії, який за час роботи на ринку зумів завоювати довіру покупців. І не дивно, адже продукція ТМ Mizar має найкраще співвідношення якості і ціни.
Асортимент товарів постійно розширюється, поповнюється новими товарами, бо професіонали компанії не зупиняються на досягнутому. Компанія розширює свої виробничі потужності, реалізує нові розробки і надає клієнтам іще більший вибір.

Сайт виробника: https://mizar.in.ua/ua/

O

OKI – торгове ім’я OKI Data Corporation, світового виробника продукції для  офісного бізнес-друку, додатків і сервісів. OKI Europe Ltd є підрозділом OKI Data Corporation в Європі. Спектр продукції OKI Europe включає в себе шість різних сегментів: повноколірні і монохромні принтери, багатофункціональні пристрої, в яких об’єднані функції друку, копіювання, сканування і факсу, а також серійні матричні принтери, факси та спеціалізовані POS-принтери. OKI Data Corporation входить до корпорації OKI Electric Industry, заснованої в 1881 році і є лідером у виробництві телекомунікаційного обладнання в Японії. Штаб-квартира компанії знаходиться в м. Токіо.

Сайт виробника: https://www.oki.com/

P

Panasonic – провідний бренд корпорації Panasonic Corporation – одного з провідних світових виробників електроніки.
Корпорація Panasonic виробляє більше ніж 15 000 найменувань електротоварів і об’єднує понад 500 компаній, заводів і наукових центрів по всьому світу.

Сайт виробника: https://www.panasonic.com/

Сфера діяльності Pantum охоплює дослідження, розробку, проектування, виробництво та продаж принтерів, БФП і витратних матеріалів. З моменту запуску першого принтера Pantum  повністю створив повний цикл промислового ланцюга, який об’єднує ключові компоненти – принтери та БФП, витратні матеріали та послуги з керування друку.

Сайт виробника: https://global.pantum.com/

Використовуючи продукцію цієї торгової  марки ви зможете оптимізувати витрати на картриджі для друкуючої техніки.
Лазерні картриджі TM Patron виготовляються для популярних моделей виробників HP, Canon, Xerox, Samsung, Brother та інших.
Крім витратних матеріалів, в лінійці ТМ Patron представлені мережеві фільтри, кабелі та  перехідники. На особливу увагу заслуговує лінійка засобів для чищення моніторів й оргтехніки.

Сайт виробника: https://patronservice.ua/

Це cпеціалізований сайт витратних матеріалів для офісного та домашнього  друку, що працює з 2013 року. В його оновленій версії ми доповнили асортимент послугами, запасними частинами та обладнанням, а також створили сервіс пошуку необхідних товарів.

Сайт виробника: https://patronservice.ua/

Торгова марка PRO FILE – український бренд, під яким виготовляються канцелярські файли, призначені для захисту паперових документів.
У процесі виробництва використовується первинний поліпропілен, який за допомогою методу екструзії перетворюється в рукавну плівку, потім на спеціальному устаткуванні з плівки виготовляються папки-файли формату А4+. Товари виробляються на сучасному обладнанні та мають високу якість.

«Все, що офісу потрібно». Саме цей слоган відповідає спеціалізації  Інтернет-магазину Prote.ua. Його оновлена версія  покращила сервіс роботи з юридичними особами – від легкої реєстрації за кодом ЄДРПОУ до швидкого оформлення та доставки типових замовлень.

Сайт виробника: https://prote.ua/

R

Ricoh – корпорація з представництвами по всьому світу – один із світових лідерів у сфері рішень для документообігу. Техніка Ricoh відзначається високою якістю, винятковими стандартами надаваних послуг та ініціативами щодо захисту навколишнього середовища. Ricoh надає  сервісну підтримку замовникам, обсяги та вартість володіння інфраструктурою друку, пропонує аудит та оптимізацію розташування багатофункціональних пристроїв та принтерів. Результатом спільної із замовниками роботи є уніфікація пристроїв, підвищення ефективності та продуктивності праці, консолідація обсягів друку та його безпечність.

Сайт виробника: https://www.ricoh.com/

S

Samsung Electronics (Самсунг Електронікс) – південнокорейська корпорація, виробник електроніки зі штаб-квартирою в Сеулі. Заснована в 1969 році, нині Samsung Electronics – світовий лідер у галузі виробництва напівпровідників, телекомунікаційного та цифрового обладнання, а також у сфері технологій цифрової конвергенції.
Українське представництво Samsung Electronics відкрито в 1996 році.

Сайт виробника: https://www.samsung.com/

Компанія Sharp пропонує комплекс корпоративних продуктів, що лідирують на ринку. Сучасні рішення для візуалізації, до яких належать цифрові інформаційні панелі та інтерактивні електронні дошки. Дотримуючись свого кредо «Чесність та креативність» і будучи інноватором у сфері продукції та послуг Sharp прагне стати компанією, що не має аналогів.

Сайт виробника: https://global.sharp/

Торгова марка Stanger – німецький бренд канцелярських товарів, промислових лаків, технічних аерозолів і товарів для дитячої творчості. Більша частина продукції виготовляється на підприємстві в Німеччині. Компанія сама розробляє якісні чорнила для канцелярських та технічних маркерів та інших продуктів.

Канцелярські товари ТМ Stanger:

 • маркери;
 • пишуче приладдя;
 • клей;
 • коригуючі засоби;
 • штемпельні подушки;
 • зволожувач для пальців;
 • аксесуари для маркерних дощок;
 • офісні ножиці;
 • канцелярські ножі та запасні леза до них.

Сайт виробника: https://stanger.de/

Static Control Components – найбільший постачальника систем формування зображення на ринку сумісних витратних матеріалів.
Цей бренд є еталоном якості та надійності серед постачальників витратних матеріалів для офісного і домашнього друку.

Сайт виробника: https://www.scc-inc.com/

T

Компанія TOMOEGAWA понад 100 років тому  почала свій шлях із виробництва паперу. У 1981 році було запущено перше виробництво тонера у США. У 1984 році компанія відкрила офіс з продажу тонера в Європі і відтоді активно займається розробкою і виробництвом тонера для лазерних друкуючих пристроїв. Нині тонер виробництва TOMOEGAWA відомий у всьому світі на ринку сумісних витратних матеріалів. Продукція TOMOEGAWA CO.,LTD заслужено є синонімом якості у всьому світі.

Сайт виробника: https://www.tomoegawa.co.jp/

Корпорація Toshiba заснована в 1875 році в Японії. Toshiba – це багатогалузевий виробник і постачальник новітніх електронних та електричних приладів і обладнання, апаратури, систем зв’язку і передачі інформації, рішень і послуг, заснованих на використанні мережі Інтернет, електронних комплектуючих і матеріалів, енергетичних установок і систем електроживлення, систем промислової і соціальної інфраструктури, а також побутових приладів.

Сайт виробника: https://www.toshiba.com/

TRODAT – найбільший у світі виробник автоматичної штемпельної продукції, заснована в Відні в 1912 році.  У 1995 році компанія “TRODAT” отримала міжнародний сертифікат якості ISO 9001, що підтверджує найвищий стандарт якості на кожній стадії виробничого процесу.
Як виробник повного спектру штемпельної продукції, протягом десятиліть компанія TRODAT встановлює стандарти для світової індустрії штемпель-виготовлення, втілює в своїй продукції висококласне проектування, інноваційні технології та орієнтується на кінцевого споживача.

Сайт виробника: https://trodat.kiev.ua/

Trend Tone Imaging, Inc (TTI) – перший виробник тонера в Тайвані. Компанія орієнтується на дослідження, розробку, виробництво тонерів для лазерних принтерів та БФП.

Сайт виробника: https://en.ecic.com/

0-9

Компанія «2Х3» з Польщі представляє презентаційне обладнання для шкіл, офісів, інститутів та інших підприємств: коркові, джутові, магнітно-маркерні, текстильні та скляні дошки.

Сайт виробника: https://www.2×3-ua.com/

Залишились запитання? З радістю відповімо!

«В. М.» — український виробник витратних матеріалів для офісної техніки та друку.

  Зворотний зв’язок

   Фільтр Брендів

   Бренди

   Усі
   A
   B
   C
   D
   E
   F
   G
   H
   I
   J
   K
   L
   M
   N
   O
   P
   Q
   R
   S
   T
   U
   V
   W
   X
   Y
   Z
   0-9